דפי צביעה דיסני

אולפני ההנפשה של וולט דיסני יצרו לאורך השנים חלק מדמויות הנסיכות האהובות והאייקוניות ביותר בקרב ילדות רבות ברחבי העולם. שלגיה, סינדרלה, יסמין ועוד הפכו לחלק בלתי נפרד מעולמן של ילדות רבות ומהוות מקור השראה בלתי נדלה לדמיון ויצירתיות.
אין תוצאות לצערנו

דפי צביעה נסיכות דיסני

קטגוריית נסיכות דיסני אצלנו היא אחת הגדולות והאהובות ביותר על ידי הילדות. היא כוללת את הדמויות הכי אייקוניות ופופולריות של דיסני בשפע של איורים מרהיבים – ישנה כמובן את שלגיה, סינדרלה, יסמין ובל, אך גם דמויות מודרניות יותר כמו טיאנה, מואנה ורפונזל.

ישנם דפי צביעה עם הנסיכות לבדן בשמלות היפהפיות והמפוארות ביותר, איורי נסיכות רוקדות עם הנסיכים שלהן, וכמובן גם סצינות רומנטיות מהסרטים עצמם כמו נשיקת האהבה המפורסמת לשבור את כישוף הלילה של שלגיה. ישנן נסיכות רכובות על סוסים לבנים ואחרות החולמות בארמונן על הנסיך המיועד שיבוא ויציל אותן.

אנו מאמינים שצביעת נסיכות דיסני היא פעילות אהובה מאוד על ילדות רבות שגדלו על הסרטים הקלאסיים וחולמות גם הן על יום שבו הנסיך שלהן יבוא ויחלץ אותן אל עבר חתונה וחיי אושר. דפי הצביעה מזמנים להן שעות של בריחה מהנה אל עולם הפנטזיה והקסם של דיסני, תוך כדי יצירה, דמיון ופיתוח מיומנויות. אנא בחרו מתוך הקטגוריה הנרחבת שלנו את דמויות הנסיכות האהובות ביותר על בתכן לצביעה מהנה!

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון כשעולה סיפור חדש?

הניוזלטר שלנו מחכה לך!

בהצטרפות לרשימת התפוצה הנך מאשר/ת קבלת פניות מטעם אתר 'לילה טוב', לרבות פניות בעלות אופי פרסומי.

מעדיפים סיפורים בסרטונים?

צפו ביוטיוב!