דפי צביעה מיני מאוס

מיקי מאוס הוא דמות קלאסית ואהובה של אולפני וולט דיסני, ואילו מיני מאוס היא החברה הנצחית והמתוקה שלו שלא נופלת ממנו בפופולריות. יחד הם מסמלים חברות אמיצה, אהבה גדולה והרפתקאות מטורפות. לכן, דפי צביעה של מיני מאוס הם תמיד ברירת מחדל להצלחה גדולה!

קטגוריית מיני מאוס שלנו כוללת שלל רב ומגוון של איורים מקסימים – ישנה מיני לבדה, במגוון תלבושות ותסרוקות. יש את מיקי ומיני ביחד בתנוחות חיבה שונות. וכמובן ישנם איורים המתעדים את השניים יד ביד בהרפתקאות שונות כמו צניחה ממטוס, שיט בסירת מרוץ או הליכה על חבל גבוה מעל מפל מים. סגנון האיורים מגוון גם הוא – חלקם פשוטים וחמודים, אחרים קריקטוריסטים ומצחיקים עם דגש קומי, ויש גם כאלה עם הדגשה של עיניים גדולות, ריסים ארוכים וכו'. יש ממש מבחר מכובד לבחירה בקטגוריה זו!

אנו מאמינים שצביעת מיני מאוס היא פעילות מהנה, מרגשת ושמחה לילדים רבים שהתחברו לדמויות הקלאסיות הללו. זוהי גם הזדמנות מצוינת לחזק את החיבה לקריאה ואת המיומנויות האומנותיות והמוטוריות של הילדים. אנא בחרו מתוך האוסף הנהדר שלנו את דפי הצביעה עם מיני מאוס האהובים על ילדכם והניחו להם ליהנות משעות איכות יצירתיות ומלאות דמיון בחברתה של העכברונת המתוקה!

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון כשעולה סיפור חדש?

הניוזלטר שלנו מחכה לך!

בהצטרפות לרשימת התפוצה הנך מאשר/ת קבלת פניות מטעם אתר 'לילה טוב', לרבות פניות בעלות אופי פרסומי.

מעדיפים סיפורים בסרטונים?

צפו ביוטיוב!