דפי צביעה ארנב

ארנבים הם חיות מקסימות וחמודות שילדים רבים פשוט מתחברים אליהם ומתאהבים בהם. האוזניים הארוכות, הזנב הקופץ והשיניים החזקות הופכים את הארנב לדמות מעניינת ומושכת שנהדר לצבוע וליצור איתה עולמות שלמים. לכן, דפי צביעת ארנב הם תמיד בחירה מנצחת!

קטגוריית דפי צביעת הארנבים שלנו מגוונת במיוחד וכוללת ארנבים בתנוחות, סגנונות ונושאים שונים להפליא. ישנם דפים עם ארנבים ריאליסטים להפליא, ציורים קריקטוריסטים משעשעים למיניהם ואף דפי ארנבי פסחא (מאחר והארנב מזוהה עם החג) עם ארנבונים חמודים המחזיקים ביצי פסחא צבעוניים.

ישנם דפי ארנבים פשוטים עם ארנב בודד, ויש כאלה מורכבים יותר המתארים קומות שלמות של ארנבונים, משפחות ארנבים שלמות או אפילו ארנבות מטפחות את ארנבוניהן. אפשר למצוא נופים כפריים עם גזעי עצים ופרחי בר, לצד תמונות פנים של חדר ילדים עם הארנב כחיית מחמד. המגוון באמת עצום ומקסים!

אנו מאמינים שצביעת ארנבים היא פעילות מהנה ביותר עבור ילדים. היא מאפשרת להם לחקור וללמוד על בעל חיים מעניין זה תוך כדי יצירה וביטוי עצמי דרך הצבעים. זה גם קשור להתפתחות רגשית וחברתית שכן הארנבים הם חיות חברותיות החיים בקבוצות ובמשפחות, ולכן מעודדים דפנות ואמפתיה אצל הילדים.

אנחנו ממליצים בחום להורים לאסוף ולשמור מגוון רחב של דפי ארנבים ולתת לילדיהם לבחור ולצבוע את הפריטים האהובים עליהם במיוחד. ארנבים מספקים שעות בלתי נגמרות של כיף ויצירה!

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון כשעולה סיפור חדש?

הניוזלטר שלנו מחכה לך!

בהצטרפות לרשימת התפוצה הנך מאשר/ת קבלת פניות מטעם אתר 'לילה טוב', לרבות פניות בעלות אופי פרסומי.

מעדיפים סיפורים בסרטונים?

צפו ביוטיוב!