דפי צביעה לחנוכה

חנוכה דפי צביעה הם דרך נהדרת להכניס ילדים לאווירת החג וללמד אותם על הסיפורים והמסורות המרכזיים הקשורים בחג האורים הזה. האיורים והצביעה היצירתית מאפשרים מפגש מהנה וחווייתי עם נושאי החג ודמויותיו המרכזיות. אנו מציעים מבחר עשיר ומגוון!

דפי צביעה לחנוכה להדפסה

בקטגוריה זו תוכלו למצוא שפע דפי צביעה להדפסה המתאימים במיוחד לחג החנוכה ועוסקים בסמליו ובתכניו המרכזיים. ישנם דפים עם חיילי המכבים לוחמים ביוונים ומנצחים אותם, השמחה הגדולה בבית המקדש עם הדלקת המנורה, נס כוס השמן, סופגניות וסופגניות טובות לחג האורים ועוד.

האיורים והצביעה מזמנים לילדים חוויה מהנה ומעשירה המלווה בלמידה על סיפור הנס שבבסיס חג החנוכה והמסורות הנלוות אליו. אנו ממליצים לשוחח עם הילדים במהלך הצביעה ולשאול אותם על ההבנה שלהם את הנושאים המוצגים בדפי הצביעה.

חנוכה דפי צביעה

דפי הצביעה לחנוכה כוללים גם איורים נהדרים של סמלי החג השונים שניתן לצבוע – החל במנורת החנוכייה עצמה עם שמונת הנרות הדולקים וכלה בסופגניות וסביבונים. ישנם גם דפים עם איורים של ילדים מדליקים נרות חנוכה וחוגגים, מה שיכול לחבר היטב את הילדים אל המנהגים והשמחה.

אנו ממליצים להורים להדפיס ולאסוף מבחר רחב ככל האפשר של דפי צביעה לחנוכה, ולתת לילדים לבחור ולצבוע את הפריטים האהובים עליהם במיוחד מתוך האוסף. כך הם יכולים ללמוד וליהנות מהחג היפה הזה!

תפריט נגישות

רוצה לקבל עדכון כשעולה סיפור חדש?

הניוזלטר שלנו מחכה לך!

בהצטרפות לרשימת התפוצה הנך מאשר/ת קבלת פניות מטעם אתר 'לילה טוב', לרבות פניות בעלות אופי פרסומי.

מעדיפים סיפורים בסרטונים?

צפו ביוטיוב!